Správa počítačov

Správa počítačov a výpočtovej techniky

Správa počítačov Mnohí chápu správu počítačov ako opravu v prípade keď zariadenie nejde. Nie je to však len o riešení problémov, ale hlavne o monitoringu a o prevencií. Naša služba Správa počítačov od je vhodná pre akúkoľvek spoločnosť, ktorá nemá vlastné IT oddelenie alebo jednoducho potrebuje doplniť vlastný IT tím. Vašu počítačovú techniku spravujeme u vás na mieste, ale riešením je často aj online monitoring a ich správa. Naša komunikácia je priateľská a ľudská aby odborné témy ohľadne IT pochopil každý. 

Transparentnosť je pre našich klientov dôležitá, preto je naša práca reportovaná. Viete presne čo a kedy sa u vás riešilo. Samozrejmosťou je pri zmluvných klientoch minútová tarifikácia prác. Zastúpime Vás v komunikácii s dodávateľmi a navrhneme Vám vhodné IT riešenia prispôsobené Vašim potrebám. Od telefónov cez počítače, servery, siete, tlačiarne, skenery, či software. Správa počítačov od IT POMOC s odborníkmi na rôzne oblasti je za zlomok ceny oproti vlastnému IT oddeleniu.

Už nemusíte zadávať HR oddeleniu požiadavku na IT zamestnanca. Našli ste nás. Správa počítačov bez problémov a stresu.
 

VÝHODY PRE VÁS, KEĎ SPRÁVU POČÍTAČOV RIEŠI IT POMOC

Tím IT POMOC je pre Vás dostupný
Už nemusíte riešiť neprítomnosť Vašich IT zamestnancov. My sme tu pre Vás dostupní. Riešenie prichádza v čo najkratšom možnom čase. Častokrát je to pár minút.

Sme efektívnejší a lacnejší ako IT oddelenie
U nás nájdete odborníkov z mnohých technologických oblastí. Neplatíte za každého zvlášť. Sme JEDEN TÍM.

Transparentnosť
Služby, ktoré pre Vás realizujeme sú reportované. Presne viete koľko sa na čom robilo. Platíte len za skutočne odvedenú kvalitnú prácu.

Skúsenosti
S technológiami, sieťami a počítačmi pracujeme už 25 rokov.

Ľudský a profesionálny prístup
Nemusíte všetkému rozumieť. Môžete byť odborníkmi v iných oblastiach. My komunikujeme zrozumiteľne. Ľudský, priateľský a hlavne ochotný prístup členov tímu IT POMOC Vás presvedčí o správnosti rozhodnutia vybrať si nás.

Bezpečnosť je dôležitá
Dbáme na bezpečnosť zverených systémov. Prevenciou a odborným pohľadom udržujeme Vaše dáta v bezpečí.

 

 

Eset autorized partner - IT POMOC  Microsoft partner - IT POMOC

Ponúkame Vám správu Vašej siete, či počítačov aj formou IT Outsourcingu.

Neváhajte a kontaktujte nás, sme tou správnou voľbou!

Kontakt

Chcem sa dozvedieť viac o službe IT outsourcing od IT POMOC.

Meno / Firma* (povinné)


E-mail* (povinné)


Telefón
Správa* (povinné)

Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov v rozsahu: meno, e-mail, telefón, obsah správy, na účel vybavenia otázok a dopytov zaslaných prostredníctvom tohto kontaktného formulára „Kontaktné informácie“ na webovej stránke www.itpomoc.sk, a to po dobu, po ktorá je nevyhnutná na spätný kontakt dotknutej osoby, najneskôr po dobu desať (10) rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, a to zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu prevádzkovateľa: (linka@itpomoc.sk) alebo písomnej žiadosti na adresu: (IT POMOC s.r.o., Čajakova 26, 83101 Bratislava).

Meno / Firma* (povinné)

E-mail* (povinné)

Správa* (povinné)

Telefón

Mám záujem o dopravu