Správa siete

Správa firemnej siete

Správa siete - IT POMOC
Správa siete - IT POMOC

Pre našich klientov sme stabilným a dôveryhodným partnerom v správe sietí. Prinášame harmóniu a poriadok do Vašej aktuálnej siete. Navrhneme a vybudujeme novú efektívnu počítačovú sieť podľa vašich požiadaviek. Pripravíme a zabezpečíme aktívne a pasívne prvky.

Na základe zmluvného vzťahu riešime situácie v garantovanom čase. Zmluvným zákazníkom poskytujeme minútovú tarifikáciu ktorej cenu vopred poznáte a tak platíte len za skutočne odpracovaný čas. Prevencia je základom nášho úspechu a preto správne nastavená sieť a aj počítače fungujú spoľahlivo.

Sme vaše externé IT oddelenie na ktoré sa môžete spoľahnúť a to len za zlomok ceny oproti vlastnému IT oddeleniu. Nám neplatíte za dovolenky ani PN. Sme vám stále k dispozícii.

Vyriešime štruktúrovanú kabeláž, natiahneme a nastavíme optické siete, zabezpečíme a zvaríme optické vlákna, zabezpečíme a nastavíme server či už fyzický alebo virtuálny, postaráme sa o bezpečnosť a zálohu vašich dát. Správa firemnej siete a správa počítačov od IT POMOC je tá správna voľba pre váš business. V kľude sa môžete venovať tomu, čo potrebujete.

Už nemusíte zadávať HR oddeleniu požiadavku na IT zamestnanca. Našli ste nás. Správa siete a počítačov bez problémov a stresu.

 

ŠTRUKTÚROVANÁ KABELÁŽ - OPTICKÉ SIETE - BUDOVANIE A SPRÁVA SERVEROV - ZÁLOHA A BEZPEČNOSŤ DÁT

 

VÝHODY PRE VÁS, KEĎ SPRÁVU SIETE RIEŠI IT POMOC

Tím IT POMOC je pre Vás dostupný
Už nemusíte riešiť neprítomnosť Vašich IT zamestnancov. My sme tu pre Vás dostupní. Riešenie prichádza v čo najkratšom možnom čase. Častokrát je to pár minút.

Sme efektívnejší a lacnejší ako IT oddelenie
U nás nájdete odborníkov z mnohých technologických oblastí. Neplatíte za každého zvlášť. Sme JEDEN TÍM.

Transparentnosť
Služby, ktoré pre Vás realizujeme sú reportované. Presne viete koľko sa na čom robilo. Platíte len za skutočne odvedenú kvalitnú prácu.

Skúsenosti
S technológiami, sieťami a počítačmi pracujeme už 25 rokov.

Ľudský a profesionálny prístup
Nemusíte všetkému rozumieť. Môžete byť odborníkmi v iných oblastiach. My komunikujeme zrozumiteľne. Ľudský, priateľský a hlavne ochotný prístup členov tímu IT POMOC Vás presvedčí o správnosti rozhodnutia vybrať si nás.

Bezpečnosť je dôležitá
Dbáme na bezpečnosť zverených systémov. Prevenciou a odborným pohľadom udržujeme Vaše dáta v bezpečí.

 

 

Eset autorized partner - IT POMOC  Microsoft partner - IT POMOC

Ponúkame Vám správu Vašej siete, či počítačov aj formou IT Outsourcingu.

Neváhajte a kontaktujte nás, sme tou správnou voľbou!

Kontakt

Chcem sa dozvedieť viac o službe IT outsourcing od IT POMOC.

Meno / Firma* (povinné)


E-mail* (povinné)


Telefón
Správa* (povinné)

Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov v rozsahu: meno, e-mail, telefón, obsah správy, na účel vybavenia otázok a dopytov zaslaných prostredníctvom tohto kontaktného formulára „Kontaktné informácie“ na webovej stránke www.itpomoc.sk, a to po dobu, po ktorá je nevyhnutná na spätný kontakt dotknutej osoby, najneskôr po dobu desať (10) rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, a to zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu prevádzkovateľa: (linka@itpomoc.sk) alebo písomnej žiadosti na adresu: (IT POMOC s.r.o., Čajakova 26, 83101 Bratislava).

Meno / Firma* (povinné)

E-mail* (povinné)

Správa* (povinné)

Telefón

Mám záujem o dopravu