Vymeň IT-čkára a ušetri

AKO VÁM VIEME UŠETRIŤ?

VYPLŇTE ÚDAJE A ODOŠLITE ICH.
MY VÁM OBRATOM POŠLEME NEZÁVÄZNÚ PONUKU.

Počítač

Notebook

Tlačiareň / skener
E-mail

Telefón

Koľko sme ušetrili našim klientom na nákladoch na IT
po tom čo sa rozhodli pre nás?

-35% mesačne

S nami viete ušetriť v priemere až 35% mesačne

Dôveruje nám viac ako 300 spokojných klientov

Jungheinrich
British Chamber
Nemecko-slovenská obchodná komora
BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.
Bytové družstvo Bratislava III
Facebox
Kamima-Design
Srbské veľvyslanectvo
IVS
Yacht&Fun
Gepamed
Premium Travel
Diagnostické centrum Záhorská Bystrica
Bratislava Danube Tours
YES
G. Englmayer
MAI CEE Insurance Brokers
NaturFyt
ITEK s.r.o.
Cevarm
EURO-BUILDING, a.s.
MENTIS s.r.o.
NDB spol s r.o.
FRUTAROM Etol
QSI INTERNATIONAL SCHOOL OF BRATISLAVA

Piliere, o ktoré sa môžete oprieť

Komplexný IT Outsourcing

Zabezpečenie externého IT oddelenia pre Vašu spoločnosť s prípadnou každodennou účasťou technika priamo u Vás. Možnosť spravovať Vašu sieť a počítače na diaľku, prípadne príprava  a  programovanie aplikácii a systémov pre Vás.

Viac info >

Správa počítačovej techniky a firemnej siete

Poskytujeme všeobecnú proaktívnu správu serverov, internej siete a jej bezpečnosti, ako i internetovej bezpečnosti. Súčasťou služieb je tiež správa počítačov, výpočtovej a kancelárskej techniky, po novom už aj na diaľku. Samozrejmosťou je dodanie komponentov ako aj konkrétnych zariadení podľa potreby.

Viac info >

Optické siete a štruktúrovaná kabeláž

Realizujeme projekty kladenia štruktúrovanej kabeláže ako aj optických sietí a služby s tým spojené. V našom tíme máme certifikovaných špecialistov na zváranie optických káblov a zapájanie slaboprúdových zariadení.

Viac info >

Servis počítačov, notebookov, tlačiarní, mobilov

Naše vlastné servisné stredisko sa stará o spoľahlivú funkčnosť všetkých počítačových, komunikačných a periférnych zariadení. Opravu pri poškodení či nefunkčnosti, ako aj systémové a fyzické vylepšenia.

Viac info >

Zastupovanie v komunikácii s dodávateľmi

Kompletne zastúpime Vaše IT oddelenie. Poskytujeme služby komunikácie s dodávateľmi IT technológií a vybavíme za Vás všetky potrebné záležitosti.

Viac info >

Bezpečnostný software a záloha dát

Ako partner spoločnosti ESET, vieme poskytnúť bezpečnostné riešenia pre malé aj veľké spoločnosti či jednotlivcov v oblasti softwarovej a hardwarovej bezpečnosti. Jej súčasťou je aj záloha toho podstatného – firemných dát.

Viac info >

Bezpečnosť priestorov

Sme certifikovaná spoločnosť na realizáciu zabezpečovacích a kamerových systémov. Tieto projekty riešime od návrhu až po finálnu realizáciu a ich správu.

Viac info >

Domény, webové stránky a programovanie

Poskytujeme vytvorenie domén alebo ich správu, ako aj riešenie webových stránok a ich optimalizáciu. V prípade potreby vieme poskytnúť kvalifikovaných programátorov pre rôzne oblasti.

Viac info >

Čo o nás povedali?

Našli sme zodpovedného partnera v oblasti informačných technológií. Spolupráca v tejto oblasti je o dôvere a odbornosti. Obe tieto vlastnosti táto spoločnosť prezentuje. Rýchlosť reakcie, profesionalita a ľudský prístup sú vizitkou, s ktorou sa zakaždým stretávame. Sme radi, že sme našli tím profesionálov, na ktorý sa môžeme spoľahnúť.

Jiří Saska IT Manager Production and Infrastructure, BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

V našej organizácii sme hľadali spôsob, ako zefektívniť starostlivosť o našu počítačovú infraštruktúru. IT Pomoc je pre nás riešením, ktoré udržuje naše počítače v kondícii a zamestnancom dáva priestor na sústredenie sa na ich prácu. Ochota, trpezlivosť a promptnosť technikov nám potvrdzuje správnosť nášho rozhodnutia. V neposlednom rade je benefitom aj zníženie a transparentnosť výdavkov na správu IT.

Štefan Vaško predseda, Bytové družstvo Bratislava III

Jungheinrich, celosvetový koncern, ktorý má dcérsku spoločnosť aj na Slovensku, spolupracuje s týmto tímom už 18 rokov. O našu sieť, ktorá má momentálne viac ako 100 počítačov sa príkladne starajú k našej plnej spokojnosti, o čom svedčí táto dlhá spolupráca. Ich prioritou je zabezpečenie bezproblémového fungovania počítačov našich zamestnancov v centrále a aj v rámci celého Slovenska.

Ing. Danica Rauová finančný riaditeľ, Jungheinrich s.r.o.

Sme radi, že naše počítače v ambulancii sú práve v ich rukách. Vždy sa môžeme spoľahnúť na ich operatívnu podporu. Pre nás je dôležitá predovšetkým bezpečnosť dát našich pacientov.
A o tú je naozaj dobre postarané.

MUDr. Patrícia Eftimová všeobecný lekár Bratislava a predseda sekcie pre vzdelávanie a výskum Spoločnosti všeobecných lekárov Slovenska

V IT POMOC je naša firemná sieť v dobrých rukách. Ak sa vyskytne problém, je nám ich priateľský team vždy k dispozícií. Vyvíjajú pre nás rýchle riešenia, ktoré nám pomáhajú.

Markus Halt zástupca konateľa Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory

Pri našej práci v ambulancii máme každý deň veľké množstvo pacientov. Aby sme to ľahšie zvládli, tak k tomu pomáha i bezproblémové fungovanie našich počítačov, o ktoré sa nám stará tím IT POMOC.

MUDr. Michal Kovár všeobecný lekár, MEDAMB s.r.o.

Naša spolupráca začala v roku 2012. Medzi prednosti firmy patrí: zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť. Spolupráca v oblasti komplexnej starostlivosti o IT agendu pokračuje dodnes a sme presvedčení, že ju budeme rozvíjať aj naďalej.

Dana Boboková Inštitút pre verejnú správu

Chcem analýzu zdarma, v rámci kampane Vymeň IT-čkára a ušetri.

Meno / Firma* (povinné)


E-mail* (povinné)


Telefón
Správa* (povinné)

Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov v rozsahu: meno, e-mail, telefón, obsah správy, na účel vybavenia otázok a dopytov zaslaných prostredníctvom tohto kontaktného formulára „Kontaktné informácie“ na webovej stránke www.itpomoc.sk, a to po dobu, po ktorá je nevyhnutná na spätný kontakt dotknutej osoby, najneskôr po dobu desať (10) rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, a to zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu prevádzkovateľa: (linka@itpomoc.sk) alebo písomnej žiadosti na adresu: (IT POMOC s.r.o., Čajakova 26, 83101 Bratislava).

Meno / Firma* (povinné)

E-mail* (povinné)

Správa* (povinné)

Telefón