Zváranie optických vlákien / káblov

Zváranie optických vlákienCelý svet je dnes prepojený komunikačným vedením. Krajiny, spoločnosti sú prepojené sieťami, ktoré prepájajú aj tie najvzdialenejšie destinácie. Rýchlosť prenosu dát je dôležitou podmienkou pre kvalitnú komunikáciu jednotlivých zariadení. Aj z toho dôvodu sa využívajú optické káble. Rýchlosť prenosu informácií v optickom prostredí je približne taká istá ako rýchlosť šírenia sa svetla vo voľnom prostredí.

Optické siete dnes nájdete v mnohých prostrediach, ako sú dátové prepravné siete, LAN siete, podmorská kabeláž, mestské prístupové body, distribučné siete, ale aj samotné ISP siete. Spájanie optických káblov sa preto stala nevyhnutnosťou.

Naša spoločnosť poskytuje zákazníkom službu Zváranie optických káblov, ktoré predstavuje nerozoberateľný spoj. Optické spoje sa vytvárajú elektrickým výbojom v zváracom prístroji a následným zatavením do ochrany zvaru. Práce vykonávame pomocou certifikovanej zváračky optických káblov, ktorá dokáže automaticky zmerať parametre realizovaného zvaru. Obsluhu vykonáva vyškolený pracovník. Samozrejmosťou je realizácia príslušných certifikovaných meraní zhrnutých v správe o realizácii úkonu. Vzhľadom na naše skúsenosti je IT Pomoc so službou Zváranie optiky tým správnym dodávateľom na rozšírenie Vašej firemnej alebo súkromnej infraštruktúry.

Pre bližšie informácie ohľadom cien a termínov nás, prosím, nezabudnite kontaktovať na našom telefonickom čísle, e-mailom, alebo vyplnením kontaktného formulára.

Linka IT Pomoc: 0948 07 97 07

Neváhajte a kontaktujte nás! Pre Zváranie optických káblov sme tou správnou voľbou!

Kontakt

Chcem sa dozvedieť viac o službe IT outsourcing od IT POMOC.

Meno / Firma* (povinné)


E-mail* (povinné)


Telefón
Správa* (povinné)

Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov v rozsahu: meno, e-mail, telefón, obsah správy, na účel vybavenia otázok a dopytov zaslaných prostredníctvom tohto kontaktného formulára „Kontaktné informácie“ na webovej stránke www.itpomoc.sk, a to po dobu, po ktorá je nevyhnutná na spätný kontakt dotknutej osoby, najneskôr po dobu desať (10) rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, a to zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu prevádzkovateľa: (linka@itpomoc.sk) alebo písomnej žiadosti na adresu: (IT POMOC s.r.o., Čajakova 26, 83101 Bratislava).

Meno / Firma* (povinné)

E-mail* (povinné)

Správa* (povinné)

Telefón

Mám záujem o dopravu