Cloud pre celú rodinu

  • Radi zdieľate svoje fotografie s rodinou?
  • Chcete mať svoje dáta kedykoľvek a kdekoľvek k dispozícii?
  • Nechcete platiť mesačné poplatky?
  • Páčilo by sa Vám mať rodinnú filmotéku?
Domáce úložisko
Jednoduché zapojenie, ktoré zvládne každý

DOMA ZAPNETE A HNEĎ POUŽÍVATE

Všetko Vám pripravíme a o nič sa už nemusíte starať. Zariadenie je ihneď pripravené na používanie. Stačí, keď si doma svoj nový Cloud pre celú rodinu pripojíte do elektriny a na Internet. Nie je nič jednoduchšie a zvládne to úplne každý.

VEDELI STE, ŽE GOOGLE FOTKY UŽ VIAC NEBUDÚ ZDARMA?

Google ukončil bezplatné poskytovanie Google Fotiek. Znamená to koniec bezplatnému zálohovaniu fotiek a videí z Vášho mobilu.

Ak nechcete prísť o možnosť zálohovania a zdieľania svojich fotiek z mobilu, tak bude potrebné zaplatiť si rozšírenú verziu služby Google Disk. Predpokladaná cena sa pre bežného používateľa odhaduje na vyše 100 € ročne. Ak si predstavíme, že platíme za zálohovanie dát niekomu inému, namiesto toho aby sme mali dáta uložené doma, je to viac než dosť. Navyše je nutné platiť každý rok!

Váš Cloud pre celú rodinu ukladá dáta na jednom mieste u Vás doma

A pritom k nim viete bezpečne pristupovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Váš Cloud pre celú rodinu ukladá dáta na jednom mieste u Vás doma.

A pritom k nim viete bezpečne pristupovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

VÝHODY CLOUDU PRE CELÚ RODINU

Fotky a obrázky

Fotky a obrázky

Zálohujte svoje fotky zdarma na svoj vlastný Cloud pre celú rodinu. Majte nad fotkami plnú kontrolu. Na vlastnom cloude máte fotky bezpečne uložené. Navyše sú zálohované. O Vaše cenné spomienky neprídete, sú v bezpečí u Vás doma.

Videá a filmy

Filmy a videá

Pozerajte svoje obľúbené filmy kdekoľvek ste. Stačí prístup na Internet a svoje obľúbené filmy si môžete pozrieť aj počas dovolenky. Vzácne momenty z dovoleniek vo forme videí zaberajú v mobile veľa miesta. Keď ich však presuniete do svojho Cloudu pre celú rodinu, máte ich kedykoľvek po ruke.

Hudba (pesničky)

Hudba online

Nemusíte platiť za služby ako Spotify, Deezer, iTunes, či YouTube Music. Stačí Vám vlastný Cloud pre celú rodinu. Z neho môže počúvať svoju obľúbenú hudbu celá rodina, odkiaľkoľvek na svete. Pamäť Vášho telefónu tak môžete využiť na inštaláciu obľúbených hier, či iných aplikácií.

Dokumenty a ostatné súbory

Dokumenty a súbory

Nosiť dôležité dokumenty a súbory na USB kľúči je nepraktické. USB kľúče sú malé a radi sa strácajú. Mať ich na externom disku tiež nie je riešenie, pretože keď Vám spadne, môže dôjsť k jeho poškodeniu a strate týchto súborov. Obsah všetkých mobilov, tabletov a počítačov v domácnosti si jednoducho odzálohujete práve na Cloude pre celú rodinu.

24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku

Kedykoľvek

Kdekoľvek sa pohybujete, nemusíte sa starať o to, kde sú Vaše súbory. Cloud pre celú rodinu máte k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Stačí, ak je pripojený na Internet a má prísun elektrickej energie. Už viac nemusíte riešiť, ako prehrať obľúbený film v televízii. Dnešné moderné televízie podporujú všetko potrebné.

Dostupnosť odkiaľkoľvek na svete

Kdekoľvek

Je jedno, či ste v obývačke, u babky na dedine, alebo na druhom konci sveta. S domácim úložiskom máte prístup k svojim obľúbeným filmom, hudbe, videám, či dokumentom odkiaľkoľvek. Stačí prístup na Internet. Na Cloude pre celú rodinu ich máte vždy k dispozícii a je jedno, či máte pri sebe iba mobil, tablet alebo akýkoľvek počítač.

Zabezpečený prístup

Maximálne bezpečné

Nemusíte sa báť, že sa k Vašim súborom dostane ktokoľvek nepovolaný. Cloud pre celú rodinu od IT POMOCI má to najvyššie možné zabezpečenie a je navrhnutý tak, aby ste mali plnú kontrolu nad svojimi súbormi. Napriek tomu sa k svojim súborom dostanete veľmi jednoducho odkiaľkoľvek na svete a kedykoľvek to potrebujete.

Všetko pod kontrolou

Absolútna kontrola

Už sa viac nemusíte báť toho, že si Vaše fotky stiahne niekto neoprávnený, prípadne, že dôjde k ich zneužitiu. Je iba na Vás, komu dáte k ním prístup. Stačí poslať link a teta z Kanady si hneď prehrá originálny Vianočný pozdrav, ktorý ste práve natočili - bez nutnosti posielania veľkého súboru e-mailom.

Cloud pre celú rodinu - len zapojíte a funguje

Uvedená cena zahŕňa nastavenie a dodanie celého systému. Doma už iba stačí zapojiť zariadenie do elektriny a pripojiť na Internet. Je to veľmi jednoduché a zvládne to každý.
Pri odovzdávaní Vám vysvetlíme všetko dôležité pre prevádzku Cloudu pre celú rodinu.
Vaša spokojnosť a dôvera je pre nás to najdôležitejšie.