IT POMOC NA DIAĽKU

  • Potrebujete okamžitú IT POMOC?
  • Nemáte čas nikam chodiť a potrebujete pomôcť ihneď?
  • Pomôžeme Vám aj na diaľku. Stačí ak máte prístup na internet.
Sme tu pre Vás. Zavolajte nám.

POTREBUJETE IT POMOC NA DIAĽKU?
STAČÍ IBA KLIKNÚŤ!

Radi Vám pomôžeme v pracovných hodinách.
Ak potrebujete urgentnú IT POMOC, zavolajte nám na +421 948 07 97 07.

POTREBUJETE SERVIS POČÍTAČA, NOTEBOOKU? STRATILI SA VÁM ÚDAJE A POTREBUJETE ZACHRÁNIŤ DÁTA? POKAZILA SA VÁM TLAČIAREŇ?

Je to len zlomok problémov, s ktorými sa na nás obraciate. My Vám ich vieme vyriešiť. Za 30 rokov našej pôsobnosti na Slovensku i v Európe sme nadobudli skúsenosti, ktoré Vám dávame k dispozícii.

Podstatnou časťou našej práce sú firemné riešenia na kľúč. Správa siete, správa firemných počítačov alebo kompletný outsourcing IT služieb. Zhodnotenie stavu, udržovanie a prevencie funkčnosti zverených oblastí sú kroky, ktoré klienti u nás oceňujú. Pre nás je prioritou vzniknuté problémy nielen vyriešiť, ale zároveň Vám chceme poskytnúť i niečo navyše.

Ak nás požiadate o pomoc, vkladáte do nás dôveru a Vaše problémy sa stanú našimi. Náš tím profesionálov z IT POMOC pracuje rýchlo a efektívne. Rozumieme Vášmu stresu a frustrácii, ktoré prežívate, ak niečo nefunguje tak, ako by malo. Často sa stane, že výpadok nastane práve v najnevhodnejší moment. Preto najlepším a najefektívnejším riešením je prevencia. Práve pravidelná kontrola počítačových systémov výrazne minimalizuje výpadky a napomáha nerušenej práci Vášho tímu.

Neváhajte a kontaktujte nás už dnes. Ako IT špecialisti Vám vieme poskytnúť služby práve pre Vás. Správa počítačovej siete, správa počítačov, správa serverov, služby IT outsourcingu, oprava / servis notebookov, servis PC, oprava / servis tlačiarní, oprava / servis mobilov, čistenie počítačov, odvírenie počítačov, inštalácia a nastavenie počítačov, dodanie komponentov a náhradných dielov, kamerové a bezpečnostné systémy, ťahanie, meranie a zváranie optických káblov (optiky). Servis počítačov zabezpečujeme aj priamo vo firmách alebo doma u klienta.

Značka IT POMOC predstavuje pre našich klientov dôveryhodného partnera v IT svete. Pod touto značkou pre Vás pracujú spoločnosti IT POMOC s.r.o. a abakis s.r.o. so sídlom v Bratislave. Vzťah s klientom je pre nás dôležitý a preto sa oň počas celej našej spolupráce úprimne snažíme.

IT POMOC linka

+421 948 07 97 07

+421 2 5244 2951

+421 948 07 97 07

linka@itpomoc.sk

Kde nás nájdete

IT POMOC
Čajakova 26, Bratislava
Franz Mika weg 7/1/25, Wien
Pavlíkova 31/62, Ořechov

Sme Vám k dispozícii v
pracovné dni
pondelok – piatok
8:00 – 17:00
(prípadne podľa dohody)