Chráňte to dôležité!

  • Bývate v rušnej štvrti?
  • Máte čudných susedov?
  • Nedôverujete opatrovateľke?
  • Potrebujete monitorovať kanceláriu či predajňu?
Kamerový systém

CHRÁŇTE TÝCH, KTORÝCH MÁTE RADI

Pokojné pracovné prostredie a bezpečný domov sú pre nás stále dôležitejšie. Riešením sú dnes obľúbené kamerové a zabezpečovacie systémy. Ich moderný vzhľad, flexibilitu a cenovú dostupnosť oceňujú naši spokojní zákazníci. Pomôžeme Vám s výberom správneho kamerového systému a postaráme sa aj o jeho návrh a kompletnú inštaláciu. Je jedno či potrebujete kamery do bytu, kamery pre firmu, kamery na rodinný dom alebo kamery na chatu. Nájdeme pre Vás ten správny kamerový systém na mieru.

Všetky tieto služby môže vykonávať iba subjekt s licenciou na montáž a servis kamerových a zabezpečovacích systémov, ako stanovuje zákon. Vlastníme aktuálnu licenciu vydanú Krajským riaditeľstvom policajného zboru a preto môžeme tieto profesionálne služby vykonávať.

Vyššia bezpečnosť

Vyššia bezpečnosť vždy po ruke​

Spoľahlivý kamerový systém vám poskytne pocit bezpečia a istoty. Monitorovanie vašej firmy alebo majetku, živé náhľady, obraz priamo online ako aj ovládanie na diaľku cez aplikácie v mobilnom telefóne alebo počítači je samozrejmosťou. Prístup k záznamom monitorovaných priestorov je súčasťou každého nami dodávaného kamerového bezpečnostného systému.

Pre každého

Dostupná cena pre každého

Cena kamerových systémov je dnes prijateľná už prakticky pre každého. Preto neváhajte a využite naše skúsenosti s realizáciou projektov kamerového zabezpečenia. Navrhneme a zrealizujeme kamerové systémy podľa vašich požiadaviek. Vyberieme pre vás tie správne IP kamery. Orientačná cena montáže, inštalácie kamerového systému je nepresná. Vyžiadajte si cenovú ponuku šitú na mieru.

Široké spektrum využitia

Široké spektrum využitia

Moderný dizajn kamier je odozvou na aktuálne požiadavky klientov a dlhoročné skúsenosti v oblasti kamerových systémov. Využitie a dostupnosť kamier spôsobili ich rozšírenie takmer do všetkých oblastí nášho života. Stále sa vynárajú nové a neočakávané uplatnenia kamerových systémov v praxi.

Smart aplikácia

Smart aplikácia v počítači aj v telefóne

Kamerový systém máte stále so sebou. Stačí Vám k tomu Váš mobil. Nainštalovaný kamerový systém sa nastavuje a ovláda cez aplikáciu v telefóne alebo v počítači. Máte tak v reálnom čase prehľad o situácii v monitorovanom priestore, ale aj možnosť stiahnuť si uložené záznamy.

Upozornenie na rušenie

Upozornenie na narušenie okamžite

Priamo na Váš mobilný telefón dostanete upozornenie o narušení monitorovacích priestorov. Jednotlivé zariadenia následne ovládate jednoducho cez aplikáciu v smartfóne.

Technologická vyspelosť

Technologická vyspelosť

Dnešný svet je svetom technológií, ktoré sú stále dokonalejšie. Rozpoznávanie, nočné videnie, ostrosť a kvalita obrazu sú samozrejmosťou. Ceny sú však už dostupné naozaj všetkým.

Neváhajte a kontaktujte nás. Na základe rozhovoru a obhliadky priestorov Vám následne navrhneme najvhodnejšie riešenie. Vyžiadajte si cenovú ponuku na montáž kamerového systému. Poskytneme vám najlepšie ceny vzhľadom na vaše požiadavky.