Problém s aktualizáciou Windows 10?

  • Niektoré aktualizácie narobia viac problémov ako úžitku.
  • Stalo sa to aj Vám? Aj Váš počítač má po aktualizácii problémy?
  • Zavolajte nám, pomôžeme Vám s odstránením problému.
Problém s aktualizáciou na Windows 10

Jedna z veľkých májových aktualizácii Windows 10 narobila používateľom množstvo problémov. Počet chýb stále rastie a jeden z nedostatkov pribudol aj na strane cloudového úložiska Microsoft. Po aktualizácii systému Windows 10 na verziu 2004 hlásia používatelia problémy s prístupom k OneDrive. Používatelia sa nevedia dostať k synchronizovaným súborom, informuje Windows Latest.

Okrem týchto chýb má najnovší update Windows 10 spôsobovať problém s internetovými prehliadačmi Chrome a Edge. Používateľa neprihlasuje automaticky do účtov v prehliadači Chrome tzn. pokiaľ máte prihlásený Google Chrome pod účtom pri každom otvorení prehliadača sa musíte opätovne prihlásiť. A na druhej strane prehliadač Edge má problém so zapamätaním uložených hesiel.

Predstavte si, uložili ste si heslo do Vášho prehliadača aby ste nemali XY papierikov polepených okolo počítača a prehliadač vám ho neuloží. Nepríjemná situácia. O týchto problémoch informuje Betanews.

Problém oficiálne potvrdila aj spoločnosť Microsoft. Práce na oprave chýb sú v plnom prúde a mali by byť dostupné už v najbližšej kumulatívnej aktualizácii. Ale obavy používateľov pretrvávajú naďalej, keďže posledná takáto aktualizácia so sebou priniesla ďalší rad problémov.

Kumulatívna aktualizácia s označením KB4557957 pre najnovší Windows 10 2004 a aktualizácia KB4560960 pre Windows 10 1903 a 1909 spôsobuje nútené reštarty systému a odstavila aj tlačiarne.

Ak sa obdobný problém prejaví aj na Vašom počítači, nezúfajte. Stačí, keď sa nám ozvete a my Vám pomôžeme dostať ho opäť do funkčného stavu.