IT Outsourcing

IT Outsourcing

Správa firemnej siete a správa počítačov bez starostí. Vaše externé IT oddelenie.

outsourcing IT pomocDnes už hádam nie je spoločnosť, ktorá by nemala prepojené počítače či aspoň minimálnu podnikovú IT sieť. Tieto siete tvoria hlavný dátový tok informácií medzi jednotlivými zamestnancami či oddeleniami. Preto je správne fungovanie firemnej siete podstatnou časťou úspechu a práce.

Nájsť partnera v tejto oblasti, na ktorého je možné sa spoľahnúť môže znamenať úspech v budúcnosti. IT POMOC prináša svojim klientom skúsenosti a ľudský prístup, ktorý v tomto segmente častokrát chýba.

Postaráme sa o správu Vašej siete, správu firemných počítačov. Zastúpime Vás v komunikácii s dodávateľmi a navrhneme Vám vhodné IT riešenia prispôsobené Vašim potrebám. Od telefónov cez počítače, servery, siete, tlačiarne, skenery, či software. IT POMOC predstavuje pre Vás plnohodnotnú službu IT Outsourcingu s odborníkmi na rôzne oblasti za zlomok ceny oproti vlastnému IT oddeleniu. Samozrejmosťou je aj možnosť každodennej prítomnosti administrátora vo Vašej spoločnosti. Treba si uvedomiť, že externý správca siete je častokrát lacnejší a efektívnejší ako interný IT zamestnanec a správa siete je tak vykonávaná  bez problémov a stresu. Externý správca siete nepozná dovolenku ani PN a potrebnú situáciu vie tým pádom riešiť okamžite, keď to potrebujete.

Už nemusíte zadávať HR oddeleniu požiadavku na správcu siete. Našli ste nás. IT POMOC je Vám k dispozícii. Správa siete bez problémov a stresu.

 

IT OUTSOURCING - správa sieteTím IT POMOC je pre Vás dostupný
Už nemusíte riešiť neprítomnosť Vašich IT zamestnancov. My sme tu pre Vás dostupní. Riešenie prichádza v čo najkratšom možnom čase. Častokrát je to pár minút.

Sme efektívnejší a lacnejší ako IT oddelenie
U nás nájdete odborníkov z mnohých technologických oblastí. Neplatíte za každého zvlášť. Sme JEDEN TÍM.

Transparentnosť
Služby, ktoré pre Vás realizujeme sú reportované. Presne viete koľko sa na čom robilo. Platíte len za skutočne odvedenú kvalitnú prácu.

Skúsenosti
S technológiami, sieťami a počítačmi pracujeme už 25 rokov.

Ľudský a profesionálny prístup
Nemusíte všetkému rozumieť. Môžete byť odborníkmi v iných oblastiach. My komunikujeme zrozumiteľne. Ľudský, priateľský a hlavne ochotný prístup členov tímu IT POMOC Vás presvedčí o správnosti rozhodnutia vybrať si nás.

Bezpečnosť je dôležitá
Dbáme na bezpečnosť zverených systémov. Prevenciou a odborným pohľadom udržujeme Vaše dáta v bezpečí.

 

 

Eset autorized partner - IT POMOC  Microsoft partner - IT POMOC

Ponúkame Vám správu Vašej siete formou IT Outsourcingu.

Neváhajte a kontaktujte nás, sme tou správnou voľbou!

Kontakt

Chcem sa dozvedieť viac o službe IT outsourcing od IT POMOC.

Meno / Firma* (povinné)


E-mail* (povinné)


Telefón
Správa* (povinné)

Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov v rozsahu: meno, e-mail, telefón, obsah správy, na účel vybavenia otázok a dopytov zaslaných prostredníctvom tohto kontaktného formulára „Kontaktné informácie“ na webovej stránke www.itpomoc.sk, a to po dobu, po ktorá je nevyhnutná na spätný kontakt dotknutej osoby, najneskôr po dobu desať (10) rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, a to zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu prevádzkovateľa: (linka@itpomoc.sk) alebo písomnej žiadosti na adresu: (IT POMOC s.r.o., Čajakova 26, 83101 Bratislava).

Meno / Firma* (povinné)

E-mail* (povinné)

Správa* (povinné)

Telefón

Mám záujem o dopravu