Dátové úložisko

 • Automatické ukladanie a zálohovanie dát 
  v bezpečí Vášho domova.
 • Dokumenty, fotky, videá, filmy či hudbu, 
  všetko máte k dispozícii vždy a všade.
 • Jednoduché zdieľanie dokumentov, 
  stačí poslať link alebo nastaviť prístup.
 • Dátové úložisko nakonfigurujeme presne 
  podľa Vašich potrieb a naučíme Vás pracovať s ním.
Domáce úložisko, dátové úložisko, domáce dátové úložisko
Jednoduché zapojenie, ktoré zvládne každý

DOMA ZAPNETE A HNEĎ POUŽÍVATE

Všetko Vám pripravíme a o nič sa už nemusíte starať. Zariadenie je ihneď pripravené na používanie. Stačí, keď si doma svoje nové Dátové úložisko pripojíte do elektriny a na Internet. Nie je nič jednoduchšie a zvládne to úplne každý.

PREČO BY STE SI MALI KÚPIŤ DÁTOVÉ ÚLOŽISKO OD NÁS?

Dátové úložisko od IT POMOCi umožňuje synchronizovať a centralizovať dáta zo všetkých zariadení v domácnosti na jedno bezpečné miesto. Vaše fotografie, videá a všetky ďalšie súbory uložené na Dátovom úložisku zostávajú vo Vašej domácnosti, a tak nemusíte platiť žiadne predplatné, ani sa obávať výpadku služby alebo úniku dát.

 • Automaticky ukladá a zálohuje všetky Vaše dáta podľa Vami zadaných nastavení.
 • Dokumenty, fotky, videá, filmy, hudbu, všetko máte k dispozícii vždy a všade.
 • Dátové úložisko ukladá dáta na jednom mieste priamo u Vás doma.
 • Bezpečnosť a istota, že Vaše dáta sa nedostanú do nesprávnych rúk.
 • Sami rozhodnete, komu sprístupnite konkrétny obsah, stačí len poslať link.
 • Žiadne zložité nastavovanie, stačí zapojiť a všetko funguje.
 • Bez mesačných poplatkov.
 • Tichý chod a nízka spotreba elektrickej energie

ČAROVNÁ SKRINKA
PLNÁ VÝHOD

Snívate o čarovnej skrinke, ktorá Vám automaticky uloží, zálohuje a sprístupní vaše fotky, videá, či iné dátové poklady. Máme pre Vás perfektné riešenie. Dátové úložisko splní všetky Vaše očakávania a stane sa tak nenahraditeľným domácim pomocníkom. Pomocníkom, ktorý bude nastavený podľa Vašich potrieb a práca s ním je veľmi jednoduchá.

VŠETKO NÁJDETE NA JEDNOM MIESTE, U VÁS DOMA

Všetok Váš obsah bude uložený v bezpečí Vášho domova, v Dátovom úložisku. Prístup k nemu budete mať zo všetkých Vašich zariadení, počítačov, tabletov, televízorov či mobilných telefónov. Navyše pripojenie k týmto zariadením prebieha cez Internet. Teda sa zbavíte zbytočných a otravných káblov a diskov trčiacich spod televízora. Dátové úložisko je umiestnené rovno u Vás doma, ale prístup k jeho obsahu budete mať všade. Čiže ide v podstate o domáce úložisko, či domáce dátové úložisko.

ZDIEĽANIE DÁT NEBOLO NIKDY JEDNODUCHŠIE

Je iba na Vás, komu dáte prístup k vašim dátam. Stačí poslať link a teta z Kanady si hneď prehrá originálny Vianočný pozdrav, ktorý ste práve natočili. Dátové úložisko Vám zároveň prináša možnosť automatizovaného zdieľania. Ako to funguje? Vytvoríte si priečinok, ktorého obsah chcete zdieľať automaticky a pridáte prístup, komu ho chcete zdieľať. Následne tak, všetok nový obsah, ktorý do zvolené priečinku pridáte, budú mať automaticky k dispozícii aj Vami vybrané osoby. Napríklad starí rodičia budú mať okamžite prístupné tie fotky, ktoré im označíte.

ZÁLOHOVANIE FOTIEK NEBOLO NIKDY JEDNODUCHŠIE

Dátové úložisko automaticky ukladá a zálohuje všetky Vaše dáta, dokumenty, fotky, videá, filmy, hudbu alebo akýkoľvek iný multimediálny obsah. Nemusíte tak na nič myslieť, ani nič zdĺhavo ukladať, alebo zálohovať. Vaše dátové poklady budú automaticky uložené na 2 rôznych miestach (diskoch). To zaručuje dvojnásobné zabezpečenie proti ich strate. S dátovým úložiskom sa Vám žiadna cenná spomienka už nikdy netratí.

SVOJE DÁTA BUDETE MAŤ
K DISPOZÍCII KDEKOĽVEK
A KEDYKOĽVEK

Je jedno, či ste v obývačke, u babky na dedine, alebo na druhom konci sveta. S Dátovým úložiskom máte prístup k svojim obľúbeným fotkám, filmom, hudbe, videám, či dokumentom odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Na svojom Dátovom úložisku ich máte vždy k dispozícii a je jedno, či máte pri sebe mobil, tablet alebo akýkoľvek počítač. Takisto aj zálohovanie Vašich nových dát prebieha kdekoľvek a kedykoľvek. Na zálohovanie dát a rovnako aj prístup k nim Vám stačí iba prístup na Internet.

BEZPEČNOSŤ A KONTROLA
NA PRVOM MIESTE

Nemusíte sa báť, že sa k Vašim súborom dostane ktokoľvek nepovolaný. Dátové úložisko od IT POMOC má to najvyššie možné zabezpečenie a je navrhnutý tak, aby ste mali plnú kontrolu nad svojimi súbormi. Napriek tomu sa k svojim súborom dostanete veľmi jednoducho odkiaľkoľvek na svete a kedykoľvek to potrebujete.

VÝHODY VLASTNÉHO DÁTOVÉHO ÚLOŽISKA

Fotky a obrázky

Fotky a obrázky

Zálohujte svoje fotky zdarma na svoje vlastné Dátové úložisko. Majte nad fotkami plnú kontrolu. Na vlastnom cloude máte fotky bezpečne uložené. Navyše sú zálohované. O Vaše cenné spomienky neprídete, sú v bezpečí u Vás doma.

Videá a filmy

Filmy a videá

Pozerajte svoje obľúbené filmy kdekoľvek ste. Stačí prístup na Internet a svoje obľúbené filmy si môžete pozrieť aj počas dovolenky. Vzácne momenty z dovoleniek vo forme videí zaberajú v mobile veľa miesta. Keď ich však presuniete na svoje Dátové úložisko, máte ich kedykoľvek po ruke.

Hudba (pesničky)

Hudba online

Nemusíte platiť za služby ako Spotify, Deezer, iTunes, či YouTube Music. Stačí Vám vlastné Dátové úložisko. Z neho môže počúvať svoju obľúbenú hudbu celá rodina, odkiaľkoľvek na svete. Pamäť Vášho telefónu tak môžete využiť na inštaláciu obľúbených hier, či iných aplikácií.

Dokumenty a ostatné súbory

Dokumenty a súbory

Nosiť dôležité dokumenty a súbory na USB kľúči je nepraktické. USB kľúče sú malé a radi sa strácajú. Mať ich na externom disku tiež nie je riešenie, pretože keď Vám spadne, môže dôjsť k jeho poškodeniu a strate týchto súborov. Obsah všetkých mobilov, tabletov a počítačov v domácnosti si jednoducho odzálohujete práve na Dátové úložisko.

24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku

Kedykoľvek

Kdekoľvek sa pohybujete, nemusíte sa starať o to, kde sú Vaše súbory. Dátové úložisko máte k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Stačí, ak je pripojený na Internet a má prísun elektrickej energie. Už viac nemusíte riešiť, ako prehrať obľúbený film v televízii. Dnešné moderné televízie podporujú všetko potrebné.

Dostupnosť odkiaľkoľvek na svete

Kdekoľvek

Je jedno, či ste v obývačke, u babky na dedine, alebo na druhom konci sveta. S domácim Dátovým úložiskom máte prístup k svojim obľúbeným filmom, hudbe, videám, či dokumentom odkiaľkoľvek. Stačí prístup na Internet. Na Dátovom úložisku ich máte vždy k dispozícii a je jedno, či máte pri sebe iba mobil, tablet alebo akýkoľvek počítač.

Zabezpečený prístup

Maximálne bezpečné

Nemusíte sa báť, že sa k Vašim súborom dostane ktokoľvek nepovolaný. Dátové úložisko od IT POMOCI má to najvyššie možné zabezpečenie a je navrhnutý tak, aby ste mali plnú kontrolu nad svojimi súbormi. Napriek tomu sa k svojim súborom dostanete veľmi jednoducho odkiaľkoľvek na svete a kedykoľvek to potrebujete.

Všetko pod kontrolou

Absolútna kontrola

Už sa viac nemusíte báť toho, že si Vaše fotky stiahne niekto neoprávnený, prípadne, že dôjde k ich zneužitiu. Je iba na Vás, komu dáte k ním prístup. Stačí poslať link a teta z Kanady si hneď prehrá originálny Vianočný pozdrav, ktorý ste práve natočili - bez nutnosti posielania veľkého súboru e-mailom.

Cloud pre celú rodinu - len zapojíte a funguje

Uvedená cena zahŕňa nastavenie a dodanie celého systému. Doma už iba stačí zapojiť zariadenie do elektriny a pripojiť na Internet. Je to veľmi jednoduché a zvládne to každý.
Pri odovzdávaní Vám vysvetlíme všetko dôležité pre prevádzku Dátového úložiska.
Vaša spokojnosť a dôvera je pre nás to najdôležitejšie.