ŠKOLENIA O IT BEZPEČNOSTI

V dnešnej dobe kybernetických hrozieb je nesmierne dôležité, aby zamestnanci rozumeli, ako chrániť seba a svoju organizáciu pred útokmi.

V IT POMOC poskytuje rozsiahle vzdelávacie programy, ktoré sú špecificky navrhnuté na zvýšenie povedomia a odborných schopností zamestnancov v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Naše školenia poskytujú účastníkom praktické znalosti a nástroje potrebné na identifikáciu, prevenciu a reakciu na bezpečnostné hrozby.

NAŠE ŠKOLENIA

Základy IT bezpečnosti pre zamestnancov

  • Cieľ školenia: Cieľom tohto školenia je poskytnúť zamestnancom základné pochopenie motivácií kybernetických útočníkov, najčastejšie používaných techník a efektívnych metód obrany proti sociálnemu inžinierstvu a iným hrozbám.
  • Obsah školenia: Školenie pokrýva širokú škálu tém vrátane bezpečnosti webových prehliadačov, mobilných zariadení, základov malware, správneho vytvárania a používania hesiel, ochrany domácich sietí a routerov. Účastníci sa tiež naučia, ako rozpoznať phishingové útoky a iné formy kybernetického podvodu.

Etický Hacking Siete

  • Cieľ školenia: Toto školenie je navrhnuté pre IT profesionálov a záujemcov o sieťovú bezpečnosť, ktorí sa chcú naučiť, ako identifikovať a brániť sa proti známym útokom na siete z pohľadu hackera.
  • Obsah školenia: Kurz zahŕňa praktické cvičenia, kde sa účastníci naučia využívať skenery (NMAP, NIKTO, WPSCAN), protokolové analyzátory (Wireshark, TCPdump) a prejdú si techniky útokov ako ARP spoofing, DoS útoky, SQL Injection, a mnoho iných. Účastníci získajú cenné znalosti, ktoré im pomôžu lepšie pochopiť bezpečnostné slabiny a metódy ich odstránení.

ČO O NÁS POVEDALI NAŠI ZÁKAZNÍCI

NAŠI PARTNERI

MESTÁ, V KTORÝCH PÔSOBÍME

IT POMOC linka

+421 948 07 97 07

+421 2 5244 2951

+421 948 07 97 07

linka@itpomoc.sk

Kde nás nájdete

IT POMOC
Čajakova 26, Bratislava
Franz Mika weg 7/1/25, Wien
Pavlíkova 31/62, Ořechov

Sme Vám k dispozícii v
pracovné dni
pondelok – piatok
8:00 – 17:00
(prípadne podľa dohody)